preskoči na sadržaj

Osnovna škola dr. Josipa Pančića

Login
Točno vrijeme

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Citat mjeseca

"Najveća nada svake zemlje

leži u primjerenom školovanju mladih."

Erazmo Roterdamski

 

Poštujte naše znakove

Korisni sadržaji

 

 

 

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 3. 2014.

Ukupno: 65732
Tražilica
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postignuća

           

 

2020./2021.


Županijska natjecanja
5.3.2021. TEHNIČKA KULTURA (Fran Dražić, Dino Matijević, Davor Tonković)
15.3.2021. LIDRANO (Sara Smoljan)
23.3.2021. VJERONAUK (Gabriela Crnić ,Anica Saftić ,Petra Cvjetičanin ,Rea Gržin)
25. 3. 2021. GEOGRAFIJA (Anica Saftić)
29.3.2021. MATEMATIKA (Gabrijela Crnić, Fran Dražić)

Ove godine nije se održala županijska smotra Učeničkih zadruga niti su se
organizirala sportska natjecanja.

 

2019./2020.


Županijska natjecanja
2.3.2020. VJERONAUK (Ivana Popić, Rea Gržin, Ana Dundović, Davor Tonković,
Patrik Đukić )
4.3.2020. MATEMATIKA (Gabrijela Crnić, Dino Matijević)
6.3.2020. TEHNIČKA KULTURA (Dino Matijević, Davor Tonković, Ivana Popić)
9.3.2020. LIDRANO (Petar Saftić, Ivana Popić, Sara Smoljan )

Sportska natjecanja:
20.2. 2020. Županijsko natjecanje u futsalu za djevojčice
( Sudjelovale su sve djevojčice iz 7. razreda)

 

2018./2019.


Regionalna natjecanja
22.5.2019. FUTSAL (djevojčice 6.razreda)

Županijska natjecanja
20.2.2019. LIDRANO ( Fran Dražić, Anica Saftić )
1.3.2019. TEHNIČKA KULTURA (Davor Tonković, Antonela Car, Marko Markelić)
4.3.2019. VJERONAUK (Ivana Popić, Rea Gržin, Lana Vidić, Bruno Jerković )
14.5.2019. FUTSAL ( djevojčice 6.razreda) - 1. mjesto u PGŽ i osigurano
sudjelovanje na regionalnom natjecanju
17.5.2019. ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA (Lana Vidić, Rea Gržin,
Lea Babić )
LIKOVNA KULTURA – LIK ( Lana Vidić, Iris Peričić, Denis Kosanović, Gabriela
Ušumović)

Sportska natjecanja:
14.3. 2019. Županijsko prvenstvo u krosu
Djevojčice: Petra Cvjetičanin, Rea Gržin, Anica Saftić, Sara Smoljan

16.5.2019. Županijsko prvenstvo u atletici:
Rea Gržin 2.mjesto u disciplini 100 m- djevojčice.

 

2017./2018.

Državna natjecanja i smotre

Ove školske godine naš učenik Gabriel Barac je sudjelovao na državnoj smotri LIDRANO koja se održala od 19. - 21. ožujka u Primoštenu.

Županijska natjecanja

12.2.2018. LIDRANO ( Fran Dražić, Nadja Svetić, Gabriel Barac  )

20.2.2018. ENGLESKI JEZIK ( Grgur Kalafatić)

21. 2. 2018. NJEMAČKI JEZIK (Gabriel Barac,  Fabian Bojanac )

27.2.2018. VJERONAUK (Gabriel Barac, Ema Mureta, Fabian Bojanac,Karlo Goran Kosanović, Lea Babić)

28.2.2018.  MATEMATIKA (Gabriel Barac, Fabian Bojanac )

2.3.2018. TEHNIČKA KULTURA (Ivana Popić, Frane Medić)

25.5.2018. ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA (Lana Vidić, Petra Cvjetičanin, Rea Gržin)

Ostala natjecanja i smotre

10.3.2018. Učenici naše škole(Sandrino Nikolić, Iris Peričić, Lara Trišić, Nadja Svetić, Ana Miculinić, Ema Mureta) sudjelovali su na gradskom natjecanju podmlatka Crvenog križa u Novom Vinodolskom i osvojili 3. mjesto.

Sportska natjecanja:

27.3. 2018. Županijsko prvenstvo u krosu

Dječaci: Josip Klobučar, Gabriel Barac,  Fabian Bojanac, Karlo Goran Kosanović

Djevojčice: Petra Cvjetičanin, Antonela Car, Anica Saftić, Sara Smoljan

25.4.2018. Županijsko prvenstvo u atletici:

Josip Klobučar  1.mjesto u disciplini 300 m- dječaci.

Gabriel Barac  2.mjesto u disciplini 800 m- dječaci.

Josip Klobučar  , Fabian Bojanac, Karlo Goran Kosanović , Daniel Rajnovac  2.mjesto u disciplini štafeta - dječaci

Karlo Goran Kosanović  4. mjesto u disciplini VORTEKS -  dječaci.

26.5. 2018. Kros Dolinom Kupe

1.razred

Dino Mataija  - 1.mjesto u disciplini 300m dječaci

Petar Saftić   - 3. mjesto u disciplini 300m dječaci

2.razred

Fran Dražić  - 3. mjesto u disciplini 300m dječaci

4.razred

Mauro Babić  - 1. mjesto u disciplini 400m dječaci

7. i 8. razred

Luana Babić  - 2.mjesto u disciplini 2000m djevojčice

Josip Klobučar  - 2. mjesto u disciplini 2000m dječaci

Muška ekipa osvojila je ukupno 1.mjesto

Djevojčice i dječaci sudjelovali su na natjecanjima iz malog nogometa.

 

2016./2017.

Državna natjecanja i smotre

  • Kros (Gabriel Barac, Josip Klobučar, Lovro Brozičević, Donat Tomljanović), mentor: Rudolf Gačić

Županijska natjecanja

  • LIDRANO ( Ana Miculinić, Gabriela Ušumović  ), mentor: Jelena Franjković
  • VJERONAUK (Marta Veljačić, Lara Bojanac, Fabian Bojanac, Karlo Goran Kosanović, Klaudija Aleksić), mentor: Božana Zečević
  • MATEMATIKA (Ana Miculinić, Gabriel Barac, Fabian Bojanac ), mentor: Ivo Žikić
  • TEHNIČKA KULTURA (Marko Markelić – 9.mjesto , Lara Trišić – 15.mjesto, Ana Miculinić – 3.mjesto), mentor: Dolores Šegota
  • ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA (Ema Mureta, Ema Mavrinac, Nadja Svetić), voditelji: Klaudija Hreljac Ninić, Goran Matić

Ostala natjecanja

  • POMLADAK HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA ( Claudia Andročec, Lara Bojanac, Klaudia Aleksić, Marin Tomić, Marta Veljačić, Jelena Tićak ) voditelji: volonteri GDCK Novi Vinodolski

Sportska natjecanja

  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U KROSU (Josip Klobučar, Gabriel Barac,  Lovro Brozičević, Donat Tomljanović, Karlo Goran Kosanović) – 1.mjesto
  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U ATLETICI: Ana Miculinić  1.mjesto u disciplini 600 m djevojčice, Ema Mavrinac  3.mjesto u disciplini VORTEKS - djevojčice, Donat Tomljanović  3. mjesto u disciplini VORTEKS -  dječaci.

​KROS DOLINOM KUPE

1.razred

Leon Brozičević  - 2.mjesto u disciplini 300m dječaci

Fran Dražić   - 4. mjesto u disciplini 300m dječaci

Petra Putna  - 3. mjesto u disciplini 300m djevojčice

2.razred

Eduardo Krištafor  - 5. mjesto u disciplini 300m dječaci

3.razred

Mauro Babić  - 3. mjesto u disciplini 400m dječaci

4.razred

Anica Saftić  - 1. mjesto u disciplini 400m djevojčice

Sara Smoljan  - 3. mjesto u disciplini 400m djevojčice

Rea Gržin  - 4. mjesto u disciplini 400m djevojčice

Petra Cvjetičanin  - 6. mjesto u disciplini 400m djevojčice

7. i 8. razred

Gabriel Barac  - 1.mjesto u disciplini 2000m dječaci

Josip Klobučar  - 2. mjesto u disciplini 2000m dječaci

Muška ekipa osvojila je ukupno 1.mjesto

 

2015./2016.

Državna natjecanja i smotre

  • ENGLESKI JEZIK (Naomi Kombol – 5.mjesto), mentor: Viola Ražem

Županijska natjecanja

  • LIDRANO ( Dea Sokolić ), mentor: Tereza Karlović
  • VJERONAUK (Lucija Trišić, Doris Bojanac, Fabian Bojanac, Gabriel Barac), mentor: Božana Zečević
  • LIK (Tara Krajačić, Robert Krivec, Gabriela Ušumović, Jasmina Bećirević, Klaudija Aleksić), mentor: Klaudija Hreljac Ninić
  • MATEMATIKA (Naomi Kombol -1. mjesto ), mentor: Ivo Žikić
  • TEHNIČKA KULTURA (Lara Trišić – 12. mjesto, Ana Miculinić – 6.mjesto, Lara Bojanac -9.mjesto ), mentor: Dolores Šegota
  • BIOLOGIJA (Rea Krmpotić -1.mjesto), mentor: Oliver Šimčić
  • ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA (Gabriela Ušumović, Ana Miculinić, Ema Mureta), voditelji : Klaudija Hreljac Ninić, Goran Matić
  • MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE PODMLATKA CRVENOG KRIŽA (Naomi Kombol,Dea Sokolić, Rea Krmpotić, Lucija Trišić, Dorotea Dražić i Lucija Bebić) – 2.mjesto, mentor: Oliver Šimčić

Sportska natjecanja:

  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO IZ RUKOMETA – djevojčice (Ana Miculinić, Ema Mureta, Jelena Tićak, Tara Krajačić, Elena Dika, Lucija Trišić, , Andrea Frančišković, Nadja Svetić, Gabriela Ušumović, Lara Trišić) – voditeljica ekipe Zorana Butorac
  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U KROSU (Josip Klobučar, Gabriel Barac, Lovro Brozičević, Donat Tomljanović, Jelena Tićak, Tara Krajačić,Ana Miculinić, Lara Trišić)
  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U ATLETICI

Ana Miculinić 1.mjesto u disciplini 600 m djevojčice.

Gabriel Barac 1.mjesto u disciplini 600 m dječaci.

Josip Klobučar 1. mjesto u disciplini skok u dalj dječaci.

Grgur Kalafatić 3.mjesto u disciplini bacanje medicinke dječaci.

Fabian Bojanac, Marko Cvjetičanin,Josip Klobučar i Karlo Goran Kosanović

3.mjesto u disciplini štafeta 100m-200m- 300m-400m dječaci.

Muška ekipa u sastavu: Gabriel Barac, Josip Klobučar, Grgur Kalafatić,

Fabian Bojanac, Marko Cvjetičanin i Karlo Goran Kosanović osvojila su

ukupno 3. mjesto.

 

2014./2015.

Županijska natjecanja

  • LIDRANO ( Dea Sokolić i dramska grupa) – zbog bolesti i loših vremenskih uvjeta nisu mogli sudjelovati. Mentor: Jelena Franjković
  • VJERONAUK (Marta Veljačić, Lucija Trišić, Naomi Kombol, Doris Bojanac – ekipno 12. mjesto), mentor : Božana Zečević
  • LIK (Dea Sokolić-nagrađeni rad, Andrea Frančišković i Naomi Kombol – zapaženi radovi), mentor: Klaudija Hreljac Ninić
  • GEOGRAFIJA (Naomi Kombol – 6.mjesto), mentor: Josipa Maleković
  • MATEMATIKA (Naomi Kombol -5 mjesto ), mentor : Ivo Žikić
  • POVIJEST (Rea Krmpotić – 4.mjesto), mentor: Jasna Špalj
  • TEHNIČKA KULTURA ( Antonio Pandža – 5. mjesto, Lucija Trišić – 10.mjesto, Lara Bojanac -19. mjesto, Ema Mavrinac - 16. mjesto), mentor: Dolores Šegota
  • BIOLOGIJA (Rea Krmpotić -4.mjesto, Naomi Kombol – 8.mjesto, Dominik Dražić -16.mjesto, Antonio Pandža – 17.mjesto), mentor : Oliver Šimčić
  • ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA (Dea Sokolić, Lucija Trišić), voditelji: Josipa Maleković i Goran Matić
  • MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE PODMLATKA CRVENOG KRIŽA ( Dominik Dražić, Antonio Pandža, Eleonora Spoja, Naomi Kombol, Valentina Broz) – 1.mjesto.

Učenici naše škole osigurali su nastup na međužupanijskom natjecanju na kojem nisu nastupili zbog bolesti članova ekipe.

Sportska natjecanja:

  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO IZ RUKOMETA – 3.mjesto (Ana Miculinić, Ema Mureta, Jelena Tićak, Tara Krajačić, Elena Dika, Lara Bojanac, Lucija Trišić, Andrea Frančišković, Nadja Svetić – voditeljica ekipe Zorana Butorac) 
  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U KROSU (Antonio Klobučar -2.mjesto; ekipno muški 5.mjesto)
  • ŽUPANIJSKO PRVENSTVO U ATLETICI ( Antonio Klobučar – 1.mjesto na 1000 m, Marin Mataija – 5.mjesto u skoku u vis, Lucija Trišić – 6.mjesto u skoku u dalj.)
  • KROS NOVOG LISTA DOLINOM KUPE (Rea Gržin -1.mjesto(2.r) , Sara Smoljan - 5.mjesto(2.r), Lara Trišić – 3.mjesto(4.r), Gabriela Ušumović – 5.mjesto (4.r), Ana Miculinić - 1.mjesto (5.i 6.r) , Mauro Babić – 4.mjesto (1.r), Leon Sarić -6.mjesto (2.r), Srećko Brozičević – 6.mjesto (3.r), Daniel Rajnovac – 4.mjesto (4.r), Josip Klobučar – 3.mjesto (5.i 6.r), Antonio Klobučar – 2.mjesto (7.i 8.r)

 

2013./2014.

  • LIDRANO – sudjelovanje na državnoj smotri u kategoriji literarnih radova, Dea Sokolić (6. razred), mentor: Tereza Karlović
  • MATEMATIKA – sudjelovanje na državnom natjecanju i osvojeno 15. mjesto Naomi Kombol (6. razred), mentor: Ivo Žikić
    • sudjelovanje na županijskom natjecanju Antonio Pandža (7. razred)
  • TEHNIČKA KULTURA – sudjelovanje na državnom natjecanju i osvojeno 8. mjesto Antonio Pandža (7. razred), mentor: Dolores Šegota
    •  sudjelovanje na županijskom natjecanju : Lara Bojanac (5. razred) , Rea Krmpotić (6. razred)
  • NJEMAČKI JEZIK – sudjelovanje na državnom natjecanju i osvojeno 4. mjesto  Filip Veljačić (8. razred), mentor: Milica Goluža
  • UČENIČKA ZADRUGA –sudjelovanje na državnoj smotri, Antonija Mamula i Eleonora Spoja (7. razred), mentor: Goran Matić
  • VJERONAUK – sudjelovanje na županijskom natjecanju: Rea Krmpotić (6. razred), Dea Sokolić, (6. razred), Naomi Kombol (6. razred), Dominik Dražić (7. razred), mentor: Ivan Ćorić
  • FESTIVAL ZNANOSTI – matematika, 1. mjesto, tema: "Otkriće koje je promijenilo svijet - Pitagorin poučak"            Veronika Aleksić i Valentina Antonić (8. razred), mentor Ivo Žikić
  • ATLETIKA – kros Novog lista dolinom Kupe  Josip Klobučar (4. razred) - 1. mjesto

       - kros Novog lista dolinom Kupe  Daniel Rajnovac (3. razred)  -2. mjesto

       - kros Novog lista dolinom Kupe  Ana Miculinić (4. razred) - 6. mjesto

       - kros Novog lista dolinom Kupe  Antonio Klobučar (7. razred) -  5. mjesto

       - županijsko natjecanje u kategoriji skok u vis  Naomi Kombol (6. razred) - 4. mjesto

        - županijsko natjecanje u kategoriji skok u dalj Eleonora Spoja (7. razred) -  4. mjesto, mentor: Rudolf Gačić

2012./2013.:

  • UČENIČKA ZADRUGA - sudjelovanje na državnoj smotri, Irena Bagara, Matilda Bagara, Tinna Anna Rakuljić - Zelov (8. raz.), Antonija Mamula, Eleonora Spoja (6. raz.), mentor: Goran Matić
  • ATLETIKA - županijsko natjecanje, 1. mjesto u kategoriji skok u dalj - Eleonora Spoja (6. raz.), 1. mjesto u kategoriji 600 m - Antonio Klobučar (6. raz.), 3. mjesto u kategoriji skok u vis - Antonio Pandža (6. raz.), mentor: Rudolf Gačić
  • FESTIVAL ZNANOSTI - matematika, tema 'Matematičko otkriće koje je promijenilo budućnost - Pitagorin poučak', 1. mjesto, Matilda Bagara, Margareta Mavrinac (8. raz.), mentor: Ivo Žikić
  • LIDRANO - prijedlog rada za državnu smotru, Dea Sokolić (6. raz.), mentor: Jelena Franjković

 

2011./2012.

  • FIZIKA - sudjelovanje na državnom natjecanju u kategoriji eksperimentalnih radova, Iva Stanić, Lana Zubčić (8. raz.), mentor: Branka Dražić
  • LIKOVNA KULTURA - sudjelovanje na županijskom i državnom natjecanju, Irene Zizaku, Iva Stanić (8. raz.), mentor: Klaudija Hreljac Ninić
  • UČENIČKA ZADRUGA - sudjelovanje na državnom natjecanju, Irena Bagara, Matilda Bagara, Margareta Mavrinac (7. raz.), mentor: Goran Matić
  • LIDRANO - sudjelovanje na državnom natjecanju u kategoriji literarnih radova, Dea Sokolić (4. raz.), mentor: Suzana Šestak
  • MATEMATIKA - županijsko natjecanje, 3. mjesto - Antonio Pandža (5. raz.), mentor: Branka Dražić
  • TEHNIČKA KULTURA - sudjelovanje na županijskom natjecanju,  Antonio Pandža (5.raz.), 3. mjesto - Filip Veljačić (6. raz.), mentor: Goran Matić
  • FESTIVAL ZNANOSTI - fizika, 4. mjesto - Jelena Grbić, Irene Zizaku (8. raz.), mentor: Branka Dražić
  • ATLETIKA - županijsko natjecanje u kategoriji bacanje kugle, 2. mjesto - Matilda Bagara (7. raz.), mentor: Rudolf Gačić

 

2010./2011.:

  • LIKOVNA KULTURA - državno natjecanje, 7. mjesto - Tijana Uzelac (7. raz.), mentor: Klaudija Hreljac Ninić
  • MATEMATIKA - županijsko natjecanje, 1. mjesto - Antonio Pandža (4. raz.), 3. mjesto - Domink Dražić (4. raz.), mentor: Marina Jurčić
  • LIDRANO - sujdelovanje na županijskom natjecanju, Dea Sokolić (3. raz.), mentor: Mirjana Jurčić
  • LIDRANO - sujdelovanje na županijskom natjecanju, Melani Naglić (8. raz.), mentor: Jelena Franjković
  • FESTIVAL ZNANOSTI - 3. mjesto - Martin Novosel, Luka Lukatela (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • NJEMAČKI JEZIK - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Matea petrinović, Petra petrinović, Ivan Malić, Maja Kosanović, Luka Lukatela (8.raz.), mentor: Milica Goluža
  • UČENIČKA ZADRUGA - županijska smotra, 3. mjesto, Matilda Bagara, Irena Bagara, Margareta Mavrinac (6.raz.), mentor: Goran Matić
  • VJERONAUK - sudjelovanje na županijskom natjecanju - Bruna Mavrinac, Ivana Benić, Matea Petrinović, Petra Petrinović (8.raz.)
  • TEHNIČKA KULTURA - sudjelovanje na županijskom natjecanju,  Filip Veljačić (5.raz.), Anton Lončarić (6. raz.), mentor: Goran Matić

 

2009./2010.:

  • FIZIKA - državno natjecanje, 4. mjesto u kategoriji eksperimentalnih radova na temu 'Određivanje gustoće tekućine pomoću uskih cijevi', Antonio Stanić, Ivan Ligatić (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • POVIJEST - državno natjecanje, 5. mjesto u kategoriji samostalnih istraživačkih radova na temu 'Bribirska parada', Doris Drakulić, Filip Sokolić, Ivan Tomić (8.raz.), mentor: Jasna Špalj
  • LIDRANO - sujdelovanje na županijskom natjecanju - recitatori, Antonija Mamula (3. raz.), mentor: Marina Jurčić
  • BIOLOGIJA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Luka Lukatela, Melani Naglić (7.raz.), mentor: Simeonka Klepec
  • TEHNIČKA KULTURA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Iva Stanić (6.raz.), mentor: Goran Matić
  • VJERONAUK - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Bruna Mavrinac, Petra Petrinović, Ivana Benić (7. raz.), Goran Klobučar, Matilda Bagara (5. raz.)
  • UČENIČKA ZADRUGA - sudjelovanje na županijskoj smotri, Ivana Benić, Bruna Mavrinac, Maja Kršul (7. raz.), mentor: Goran Matić

 

2008./2009.:

  • FIZIKA - 1. mjesto na Državnoj smotri i natjecanju iz fizike na temu „Određivanje koeficijenta trenja klizanja pomoću ravnala“, Antonio Stanić i Ivan Ligatić ( 7.r.) , mentor Branka Dražić. Učenicima Antoniju Staniću i Ivanu Ligatiću dodijeljena nagrada „ Oskar znanja“
  • UČENIČKA ZADRUGA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Tea Mureta, Doris Drakulić, Lucija Novosel (7. raz.)
  • VJERONAUK - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Antonio Stanić (7. raz.), Bruna Mavrinac, Matea Petrinović, Ivana Benić (6. raz.)
  • LIKOVNA KULTURA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Iva Stanić (5. raz.), Luka Lukatela (6. raz.), mentor: Klaudija Hreljac Ninić
  • MATEMATIKA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Lana Zubčić (5. raz.), mentor: Branka Dražić
  • BIOLOGIJA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Lucija Novosel (7. raz.), mentor: Simeonka klepec

 

2007./2008.:

  • POVIJEST - državno natjecanje, 2. mjesto - Mirela Ramić, Samanta Tonković (8. raz.), mentor: Jasna Špalj
  • FIZIKA  državno natjecanje u kategoriji samostalnih eksperimentalnih radova, 3. mjesto - Korina Hunak, Lucijan Mureta (8. raz.), mentor: Branka Dražić
  • FIZIKA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Korina Hunak (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • TEHNIČKA KULTURA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Viktorija Zubčić (6.raz.), Mario Kršuč (5. raz), mentor: Goran Matić
  • VJERONAUK - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Ivan Tomić, Antonio Stanić (6. raz.), Bruna Mavrinac, Ivana Benić (5. raz.)
  • na natječaju društva matematičara i fizičara 'Fizika kroz slike i riječi' prva tri mjesta - Karla Mršan, Mirela Ramić, Kristina Tonković (8. raz.), mentor: Branka Dražić
  • rad 'Perilo donje' osvojio je posebnu nagradu na Festivalu znanosti u Rijeci

 

2006./2007.:

  • ATLETIKA  županijsko natjecanje, 3. mjesto u kategoriji bacanja kugle, Valentina Kršul (8. raz.), mentor: Rudolf Gačić
  • MATEMATIKA - sudjelovanje na međuopćinskom natjecanju, 1. mjesto - Lucija Veljačić (5. raz.), 3. mjesto - Karla Mršan (6. raz.), 5. mjesto - Korina Hunak (6. raz.), mentor: Branka Dražić, 4. mjesto - Antonio Stanić (4. raz.), 5. mjesto - Ivan Ligatić (4.raz.)
  • GEOGRAFIJA - sudjelovanje na međuopćinskom natjecanju, 2. mjesto - Lucija Veljačić (5. raz.), 5. mjesto - Mislav Spoja (5.raz.), 3. mjesto - Karla Mršan (6.raz.), 2. mjesto - Tin Strizić (7.raz.), 1. mjesto - Vedran Gluhaković (8.raz.), 3.mjesto - Sabrina Spahić (8. raz.), mentor: Besim Borić
  • NJEMAČKI JEZIK - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Sabrina Spahić, Dieter Nikola Emrich (8.raz.), mentor. Milica Goluža
  • POVIJEST - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Matej Dražić, mentor: Jasna Špalj

 

2005./2006.:

  • GEOGRAFIJA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Karla Mršan (5.raz.), Vedran Gluhaković (8.raz.), 2. mjesto - Tin Strizić (6.raz.), Sendy Maras (8.raz.), mentor: Besim Borić
  • FIZIKA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Leon Car (8.raz.), 2. mjesto - Tamara Domuzin (8.raz.), mentor: Branka Dražić

 

2004./2005.:

  • FIZIKA - županijsko natjecanje, 1. mjesto - Ružica Abramović (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • FIZIKA - državno natjecanje, 4. mjesto - Tibor Kovač (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • MATEMATIKA  - regionalno natjecanje, 1. mjesto - Korina Hunjak (4.raz.)
  • MATEMATIKA  - međuopćinsko natjecanje 1. mjesto, županijsko natjecanje 1. mjesto, sudjelovanje na regionalnom natjecanju - Karla Mršan (4. razred)
  • UČENIČKA ZADRUGA - sudjelovanje na međužupanijskom natjecanju, Ružica Abramović, Dolores Cupać, Vanja Kršul, Antonija Matijević, Katja Vladić (8.raz.)

 

2003./2004.:

  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Tin Strizić (4. raz.)
  • ZEMLJOPIS - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Tibor Kovač (7. raz.), 3. mjesto - Emilija Kosanović (7.raz.), 4. mjesto - Marta Milunović (8.raz.)mentor: Besim Borić
  • FIZIKA - županijsko natjecanje, 1. mjesto - Nikola Stanić, mentor: Branka Dražić
  • FIZIKA - međuopćinsko natjecanje, 5. mjesto - Snježana Miljanović (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • POVIJEST - županijsko natjecanje, 7. mjesto - Žana Dražić (7.raz.), sudjelovanje na županijskom natjecanju - Emilija Kosanović (8.raz.), mentor: Jasna Špalj
  • BIOLOGIJA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Ružica Abramović (7.raz.), mentor: Simeonka Klepec

 

2002./2003.:

  • ZEMLJOPIS - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Jelena Mazor (8.raz.), 2. mjesto - Tobor Kovač (6.raz.), sudjelovanje na županijskom natjecanju, 3. mjesto - Emilija Kosanović (6.raz.), 5. mjesto - Marta Milunović (7.raz.), mentor: Besim Borić
  • FIZIKA - međuopćinsko natjecanje, 4. mjesto - Željko Krišto (8.raz.), mentor: Branka Dražić

 

2001./2002.:

  • ZEMLJOPIS - sudjelovanje na međuopćinskom natjecanju, Ana Milunović (8.raz.), Jelena Mazor (7.raz.), mentor: Besim Borić
  • KEMIJA - sudjelovanje na međuopćinskom natjecanju, Ana Milunović (8.raz.), mentor: Dragica Gržičić
  • ATLETIKA - sudjelovanje na međuopćinskom natjecanju, Ana Milunović (8.raz.), Jelena Mazor (7.raz.), mentor: Rudolf Gačić
  • BIOLOGIJA - županijsko natjecanje, 4. mjesto - Igor Brozičević (8.raz.), mentor: Simeonka Klepec
  • BIOLOGIJA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Igor Brozičević (8.raz.), 2. mjesto - Džoni Naglić (8.raz.), mentor: Simeonka Klepec

 

2000./2001.:

  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 2. mjesto - Marija Miškulin (8.raz.), 3. mjesto - Višnja Dukić (8.raz.), 4. mjesto - Glorija krišto (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • BIOLOGIJA - međuopćinsko natjecanje, 2. mjesto - Glorija Krišto (8.raz.), 3. mjesto - Ivana Frković (8.raz.), mentor: Simeonka Klepec
  • LIDRANO - sudjelovanje na županijskom natjecanju u kategoriji novinarski rad, Ivana Frković (8.raz.), mentor: Bosiljka Martinčić
  • MATEMATIKA - sudjelovanje na županijskom natjecanju, Tibor Kovač (4.raz.), mentor: Mirjana Jurčić
  • LIDRANO - sudjelovanje na županijskom natjecanju u kateogriji literarnih radova, Tibor Kovač (4.raz.), mentor: Mirjana Jurčić

 

1999./2000.:

  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Višnja Dukić (7.raz.), 3. mjesto - Marija Miškulin (7.raz.), sudjelovanje na županijskom natjecanju, mentor: Branka Dražić
  • BIOLOGIJA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Robert Bukovčan (8.raz.), 2. mjesto - Silvija Naglić (8.raz.), Višnja Dukić (7.raz.), mentor: Simeonka Klepec
  • LIDRANO - sudjelovanje na županijskom natjecanju - novinarski radovi - Ana Milunović, Ivana Blažičević (6.raz.), Silvija Naglić (8.raz.), mentor: Bosiljka Martinčić

 

1998./1999.:

  • LIDRANO - sudjelovanje na županijskom natjecanju - novinarski radovi - Stjepan Picek, mentor: Bosiljka Martinčić

 

1997./1998.:

  • LIDRANO - sudjelovanje na državnom natjecanju - literarni radovi - Tajana Spoja, mentor: Bosiljka Martinčić
  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 1.mjesto - Višnja Dukić (5.raz.), 2. mjesto - Simon Jakovina, 3. mjesto - Ivan Čor, mentor: Branka Dražić
  • FIZIKA - međuopćinsko natjecanje, 4. mjesto - Sanja Grgić (8.raz.), mentor: Branka Dražić

 

1996./1997.:

  • FIZIKA - državno natjecanje, 5. mjesto, Jelena Jerčinović, mentor: Branka Dražić
  • MATEMATIKA - sudjelovanje na regionalnom natjecanju - Višnja Dukić, mentor: Branka Dražić
  • ATLETIKA - državno natjecanje, 2. mjesto - Danijel Kršul (8.raz.), mentor: Rudolf Gačić

 

1995./1996.:

  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 3. mjesto - Filip Tomić (5.raz.), Martina Picek (7.raz.), mentor: Branka Dražić
  • ATLETIKA - državno natjecanje, 4. mjesto - Kristijan Dundović (7.raz.), 7. mjesto - Danijel Kršul (7.raz.), 8. mjesto - Marko Stipeč (8.raz.), mentor: Rudolf Gačić

 

1994./1995.:

  • MATEMATIKA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Ivan Dražić (8.raz.), 5. mjesto - Ivica Špalj (6.raz.), mentor: Branka Dražić
  • MATEMATIKA - županijsko natjecanje, 8. mjesto - Ivan Dražić (8.raz.), mentor: Branka Dražić
  • KEMIJA - međuopćinsko natjecanje, 1. mjesto - Ivan Dražić (8.raz.); županijsko natjecanje 7. mjesto, mentor: Dragica Gržičić
  • FIZIKA - državno natjecanje, 2. mjesto - Ivan Dražić (8.raz.), mentor: Branka Dražić

 

1993./1994.:

  • KEMIJA - državno natjecanje, 5. mjesto - Ivan Dražić (7.raz.), mentor: Dragica Gržičić
  • KEMIJA - općinsko natjecanje, 1. mjesto - Ivan Dražić (7.raz.), 2. mjesto - Mario Jurčić (8.raz.), mentor: Dragica Gržičić
  • LIDRANO - regionalni susret ,  Mihajla Tomić, Ivan Dražić (7.raz.), Ana Kalafatić (5.raz.), mentor: Bosiljka Martinčić

 

1992./1993.:

  • MATEMATIKA - općinsko natjecanje, 3. mjesto - Mario Jurčić (7.raz.), Ivan Dražić (6.raz.), mentor: Branka Dražić
  • FIZIKA - općinsko natjecanje, 3. mjesto - Vladimir Spoja (8.raz.), mentor: Branka Dražić
preskoči na navigaciju